O nás

Vývoj a výroba SOFTdent®

Vytváříme pro Vás to nejlepší a nejšetrnější pro Vaše zdraví a ústní hygienu. Prostředky řady SOFTdent® jsou výjimečné v ergonomii tvarů, využití speciálních materiálů a vláken třetího tisíciletí.

Myšlenka vytvořit moderní a vysoce kvalitní značku v oblasti „ORAL CARE“ se datuje k počátku roku 2010. U jejího zrodu stáli zkušení odborníci v oboru stomatologie a péče o ústní dutinu z České republiky a Spolkové republiky Německo.

Více než desetileté zkušenosti v oboru Vám proto přináší chytré a efektivní prostředky v péči o Vaše zuby a ústní dutinu.

Těší nás, že na svém kontě máme již řadu prvenství v oboru:

  • První přicházíme do České republiky s ergonomií mezizubního kartáčku typu „L“
  • První přinášíme ergonomická držadla pro tužkové držení zubního kartáčku ve spojení s váhovým vyvážením obou konců
  • První osazujeme hlavičku zubního kartáčku spirálovým vláknem se stáčivým efektem pro vyšší abrazivní schopnost
  • Nejširší sortiment na trhu v oblasti ECO výrobků (zubní kartáčky, mezizubní kartáčky, dentální párátka)

Výroba se realizuje za podmínek správné výrobní praxe a jednotlivé komponenty jsou pečlivě vybírány od těch nejlepších dodavatelů z celého světa a s prověřenou minulostí.


O společnosti ALFA VITA s.r.o.

Společnost ALFA VITA, s.r.o. je česká dynamická společnost s třicetiletou tradicí, která se zaměřuje na výrobu zdravotnických prostředků, doplňků stravy, kosmetických přípravků, prostředků na odstranění klíšťat a zubní hygienu.

Naše výrobky dodáváme do významných lékárenských sítí, zdravotnických zařízení a obchodních řetězců v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Při výrobě a vývoji produktů sledujeme nejnovější trendy a technologie a využíváme materiály, které nezatěžují životní prostředí. Spolupracujeme s předními odborníky a institucemi v příslušných oborech, a vytváříme tak nejlepší řešení pro zákazníka. Našim zákazníkům přinášíme vždy ověřené a kvalitní výrobky za přiměřenou cenu.

Zobrazit stránky ALFA VITA