SOFTdent® ECO

Zubní kartáčky z cedrového dřeva

Při vývoji řady ekologické řady SOFTdent® jsme mysleli nejen na zdraví Vašich zubů, ale i naší přírody. V jejich rukojeti je použito cedrové dřevo, které umožňuje významně snižovat celkovou spotřebu plastů. Kartáčky mají kompaktní hlavu pro lepší přístup do méně dostupných míst ústní dutiny, prodlouženou rukojeť pro lepší úchop a jsou osazeny kvalitními štětinami s dlouhou životností.

Mezizubní kartáčky z PLA plastů

Zahnuté mezizubní kartáčky SOFTdent® jsou vyrobené z obnovitelných zdrojů, které šetří životní prostředí. Rukojeť mají z PLA plastů (Polylactic Acid), jejichž základní surovinou je biomasa a přírodní materiály. Jsou určeny pro aktivní čištění mezizubních prostor, jako prevence před vznikem zubního kazu a paradontózy. Díky svému speciálnímu tvaru do tvaru L účinně čistí a odstraňují zbytky jídla a plak i z těžko dostupných míst mezizubních prostor.

Dentální párátka z PLA plastů

Dentální párátka s nití SOFTdent® ECO jsou vyrobena z PLA plastů. Jsou určena k odstranění plaku z prostorů mezi zuby, které nelze čistit zubním kartáčkem. Široká rukojeť z PLA plastů slouží pro komfortní a stabilní držení a jemná dentální nit snadno odstraní zubní kámen. Špičatý konec zároveň poslouží jako párátko a snadno odstraní zbytky jídla. Párátka jsou v praktickém uzavíratelném obalu.