SOFTdent® BUTTERFLY

Mezizubní kartáčky zahnuté

Zahnuté mezizubní kartáčky SOFTdent® "L systém" jsou určeny pro aktivní čištění mezizubních prostor jako prevence před vznikem zubního kazu a paradontózy. Díky svému speciálnímu tvaru účinně čistí a odstraňují zbytky jídla a plak i z těžko dostupných míst mezizubních prostor. Mají ergonomicky tvarované prodloužené držadlo pro lepší úchop a snadnou manipulaci. Speciálně potažený drát s jemnými štětinkami chrání citlivé dásně a krčky.

Jednosvazkové SOLO kartáčky

Pokud se chcete dokonale starat o zubní krčky a stoličky, pak odpověď přinášejí jednosvazkové SOLO kartáčky. Mají jemná vlákna s krátkým kulatým zástřihem a jsou vhodné pro dočišťování těžko dostupných míst, prořezávajících se zubů, stoliček, zubních krčků, implantátů a rovnátek. Jsou vhodné pro tzv. solo techniku - čištění každého jednotlivého zubu jemným krouživým pohybem s důrazem na čištění linie dásní. Ve třech barevných provedeních.

Dentální párátka FLEXI PICK

Dentální párátka s kartáčkem z flexibilního materiálu SOFdent® Butterfly FLEXI PICK jsou vhodná pro čištění všech velikostí mezizubních prostor. Jemně masírují dásně a jsou díky praktickému uzavíratelnému boxu dokonalým společníkem do kanceláře či na cesty.

Dentální párátka s nití

SOFTdent® Butterfly dentální párátka s nití jsou určena k odstranění plaku z prostorů mezi zuby, které nelze čistit zubním kartáčkem. Jemná dentální nit snadno odstraní zubní kámen a široká rukojeť zajistí komfortní a stabilní držení. Špičatý konec párátka odstraní dokonale zbytky jídla. Párátka jsou uložena v praktickém uzavíratelném obale.

Dentální nit s mátou

Dentální nit v praktickém uzavíratelném obalu s moderním designem. Niť je v padesátimetrovém návinu a v průběhu čištění nabývá objem. S příchutí čerstvé máty.

Ústní deodorant s mátou

Ústní deodorant SOFTdent® Fresh mint je praktický ústní deodorant s příchutí máty, který osvěžuje dech. Spolehlivě odstraní zápach kávy, cigaret, alkoholu i různých jídel. Zajistí vám perfektně svěží dech, kdykoliv to bude potřeba. Je ideálním společníkem i na cesty.